O NÁS

Milé ženy, vítejte v království jedinečných  svatebních šatů!

  Jmenuji se Lucie, jsem zakladatelkou značky Glorious Threads a ráda bych Vám představila její příběh

Narodila jsem se do valašských kopců známých jedinečnou přírodou, ze které dodnes čerpám svou inspiraci k tvorbě. V dětství jsem hodně malovala a tvořila různé líbivé drobnosti a tak jsem tušila, že se v budoucnu vydám uměleckou cestou. Prvními krůčky na mé cestě za krásnými šaty bylo vytvoření Mikulášského kostýmu. Bylo mi tehdy asi 12 let. Zní to jako klasické klišé, ale vážně je to tak. Na nějakou dobu jsem oděv odložila a věnovala se studiu na ekonomické škole. Po studiu na ekonomické škole jsem se rozhodla řídit srdcem a tak jsem ještě vystudovala oděvní design.  Na své znalosti a zkušenosti ze školy jsem navázala stáží v Itálii. Ve  svatebním salonu Cavallo Sposa se má touha po krásných šatech ještě více prohloubila. Po  návratu z Itálie jsem měla jasnou představu o tom, co mě v životě bude těšit nejvíce. Veškeré mé znalosti a dovednosti jsem zaměřila na budování značky, která dělá ženy šťastné. Naučila jsem se tvořit šaty, které podtrhnou krásu ženy.  Šaty zvýrazní jejich přednosti a stanou se neodmyslitelnou, jedinečnou součástí jejich velkého dne. 

Neustále sleduji světové trendy v módním i svatební odvětví, které se pak promítají i v mé tvorbě. Každoročně tvořím kromě šatů pro nevěsty také kolekce svatebních šatů, kde se snažím Vám představit pokaždé nové, jedinečné modely odrážející aktuální trendy. 

 

Svatební šaty jsou pro mě skutečně srdcovou záležitostí. Každé jedny šaty jsou originální dílo, které zosobňují nositelku samotnou.  

Děkuji, že můžu být součástí vašeho velkého dne. 

S láskou Lucie

Se značkou Glorious Threads se pojí eshop OZDOB SVATBU, který jsme společně vytvořily s mou kolegyní pro pohodlí všech nevěst. Na jednom místě najdete veškeré doplňky, které  ke svatbě potřebujete.

Šaty a veškeré doplňky vznikají v Brně!
Jsme ryze české řemeslo.