JAK VZNIKAJÍ SVATEBNÍ ŠATY NA MÍRU?

     PRVNÍ NÁVŠTĚVA          

I.

První schůzka je vždy nejdůležitější. Pobavíme se spolu o Vašich vysněných šatech, jestli budete mít družičky, kde se budete vdávat a nakonec konverzace většinou sklouzne ke všemu co se Vašeho velkého dne týká. 🙂 Podíváme se spolu na materiály, krajky a vyzkoušíme různé střihy sukní, které mám zde v ateliéru, abyste měla názornou představu. Můžete si s sebou donést různé obrázky, které jste objevila například na pinterestu a můžou nám být inspirací při navrhování Vašich vysněných. Vezmu Vám míry, rozloučíme se a při dalším setkání už budete mít navrhnuto několik skic svatebních šatů a několik vzorníčků materiálu na výběr. 

 Pokud nemáte žádnou představu, vyzkoušíme šaty z aktuálních kolekcí, které v ateliéru mám. Když se Vám některý z modelů zalíbí, máme vyhráno a model Vám ušiji na míru. 🙂 Kolekce Vám minimálně ujasní, jaký střih a barva se k Vám nejvíce hodí a podle něj můžu vytvořit návrh šatů přímo pro Vás. 

VÝBĚR MATERIÁLU

        SKICY          

II. 

Další schůzka od té první proběhne většinou zhruba za dva týdny, ale záleží na předchozí domluvě. Připravím pro Vás několik návrhů a vzorníčků látek. Společně vybereme ty nejlepší pro Vás. Návrh i vzorníčky látek si můžete s sebou vzít domů abyste je mohla probrat se svými kamarádkami nebo rodinou. Více hlav, více ví. Když máme jasno, můžu se ponořit do práce. 🙂

 KONSTRUKCE 

            REALIZACE          

III.

Další návštěvy Vás čeká zkoušení šatů. Nejdříve vyzkoušíme střih z náhradního materiálu a jakmile sedí, začnu tvořit šaty ze svatebního materiálu. Během zkoušek uvidíte jak se kousek po kousku pomalu šaty mění ve vysněné dílo. Zde je taky prostor na případné změny a úpravy, pokud budou potřeba. 

POSLENÍ ZKOUŠKA 

     ODEVZDÁNÍ ŠATŮ     

IV.

Naposledy vyzkoušíme šaty, doladíme detaily k dokonalosti a můžete se jít vdát. 🙂 Šaty dostanete v obalu a s blahopřáním úspěšné svatby a manželství.