O NÁS

Milé ženy, jmenuji se Lucie a jsem zakladatelkou značky Glorioust Threads. Ráda bych Vám představila její příběh a vizi, díky kterým se můžeme společně podílet na vytvoření vašich jedinečných svatebních šatů

Narodila jsem se do valašských kopců známých jedinečnou přírodou, ze které dodnes čerpám svou inspiraci k tvorbě. V dětství jsem hodně malovala a tvořila různé líbivé drobnosti a tak jsem tušila, že se v budoucnu vydám uměleckou cestou. Prvními krůčky na mé cestě za krásnými šaty bylo vytvoření Mikulášského kostýmu. Bylo mi tehdy asi 12 let. Na nějakou dobu jsem oděv odložila a věnovala se studiu na ekonomické škole. Po studiu na ekonomické škole jsem se rozhodla řídit srdcem a tak jsem ještě vystudovala oděvní design.  Na své znalosti a zkušenosti ze školy jsem navázala stáží v Itálii. Ve  svatebním salonu Cavallo Sposa se má touha po krásných šatech ještě více prohloubila. Po  návratu z Itálie jsem měla jasnou představu o tom, co mě v životě bude těšit nejvíce. Veškeré mé znalosti a dovednosti jsem zaměřila na budování značky, která dělá ženy šťastné. Díky nim jsem šťastná i já. Naučila jsem se tvořit šaty, které podtrhnou krásu ženy, zvýrazní přesně to, co žena potřebuje a stanou se tak jedinečnou součástí jejího velkého dne. 

Neustále sleduju světové trendy v módním i svatební odvětví, které se odráží ve tvorbě. Každoročně tvořím kromě šatů pro nevěsty také kolekce svatebních šatů, kde se snažím Vám představit pokaždé nové, jedinečné modely odrážející aktuální trendy. 

Se značkou Glorious Threads se také pojí eshop OZDOB SVATBU, který jsme společně vytvořili s mou kolegyní pro pohodlí všech nevěst. Na jednom místě najdete vše co ke svatbě potřebujete.

Svatební šaty jsou pro mě skutečně srdcovou záležitostí. Každé jedny šaty jsou originální dílo, které zosobňují nositelku samotnou.  

Děkuji, že můžu být součástí vašeho velkého dne. 

S láskou Lucie