Svatební šaty Alice

I vy můžete být obyčejně neobyčejná

Navrženy a ušity v Brně

Malá kolekce svatebních šatů inspirovaná pohádkovým příběhem Alenka v říši divů. Kolekci tvoří šaty Alice a Carrolla. Ve spolupráci s oděvním ateliérem bara-b.cz.

Inspirace

Podivuhodný svět plný fylozofických otázek, kontrastních kostýmů a absurdních situací. Svět ve kterém se Alenka ocitne je neobyčejný a bez pravidel, kterým v reálném světě Alenka nedává příliš velkou váhu. Proč by taky měla. Neustále plnit očekávání druhých ji nebaví. Možná právě proto se ocitne ve světe, kde je vše jinak. Naruby. Nic nedává smysl. V tomto pohádkovém světe plných kouzel a fantastických událostí je Alenka oblečena do neobyčejných šatů. 

Svatební šaty Alice jsou inspirovány tou Alenkou, která sní o velkém dobrodružství a útěku od povinností. Naivně však netuší, že každé dobrodružství má své meze.

 

Popis šatů

Korzetové svatební šaty Alice jsou tónovávané do modré a bílé barvy. Bohatá a objemná tylová sukně je ušitá z mnoha vrstev tylu několika odstínů modré a bílé. Vrstvy tylu společně vytváří zajímavý modrobílý nádech. V objemné sukni se budete cítit jako princezna. Sukně má dlouho vlečkou, kterou na přání rádi upravíme. Spodnice šatů je ušita z jemného hedvábí.

Korzet je asymetricky zdoben tylem. Náročná technika řešení je výrazným prvkem korzetu.  Vyztužený korzet se zapíná šněrováním, ale na přání je možné šněrování skrýt a zapínat šaty i na skryté zapínání. Technika řasení volně navazuje na sukni. Šaty celkově působí pohádkově, nevšedně, neobyčejně. 

Velikost

Šaty jsou k vyzkoušení v konfekční velikosti 34 – 36. 

Šaty lze ušít i na zakázku podle vašich individuálních potřeb a specifických požadavků. 

Materiál

100% Pes . 

Udržitelnost

Po svatbě si šaty můžete nechat upravit na společenské.

Cena půjčení - 25.000 Kč

Cena zakázková tvorba - individuální, na vyžádání

Líbí se vám tyto šaty?

Vyzkoušejte si je
na sobě

Šaty, které jste vybrala můžete vyzkoušet v našem ateliéru . 

Vybraný model si můžete zapůjčit a nebo ušít přímo na vaši míru.

Vlastní návrhy

Česká výroba

Kvalitnější materiály

Jedinečný design

Ruční výroba

Lucie Fojtů

Glorious Threads

Jmenuji se Lucie a pod svou značkou Glorious Threads navrhuji a následně šijeme svatební šaty na míru. Ráda do svatebních šatů přidávám různé odstíny barev, krajky a ruční zdobení.

Vítám náročné nevěsty, které mají specifické požadavky, ale i nevěsty, které si přejí tradičnější svatební šaty.

Žádné šaty z ateliéru Glorious Threads navrženy nevěstě na míru nejsou stejné.

Co o našich šatech říkáte nás moc těší

Anežka Paseková
Anežka Paseková
2023-06-13
Moc děkuji za krásné svatební šaty 🤍 Celý proces šití šatů byl příjemný. V průběhu tvorby jsem měla několik připomínek a přání, které paní švadlenka respektovala a věnovala jim pozornost. Šaty byly z kvalitních materiálů, byly neskutečně pohodlné a cítila jsem se v nich skvěle.
Jolana Ryvolová
Jolana Ryvolová
2023-04-08
Moje představa byly duhové šaty, které se budou hodit pro svatbu u moře. Lucky originalita mě tolik nadchla, že výběr, kdo mi tyto šaty ušije, byl jasný. Byla jsem velmi spokojená s celým procesem tvorby. Šaty jsou nádherné. Doporučuji všem vybrat si právě Glorious Threads 🙂
YORGE Weddings
YORGE Weddings
2022-06-26
Díky za skvělou spolupráci! 🙂
Anna Hrnčiříková
Anna Hrnčiříková
2022-05-24
Nejvíce bych chtěla vyzvednout perfektní přístup Lucky- vše naprosto profesionální, úžasná domluva a ochota ve všem. Šaty byly ve výsledku ještě krásnější, než jsem si na začátku představovala a hlavně pohodlné. K tomu komplet svatební doplňky- co víc si přát. PS: a to jsem byla velice náročná nevěsta 😉 určitě můžu všem jenom doporučit 🙂
Hana Hussianová
Hana Hussianová
2022-05-24
Lucku můžu doporučit všemi deseti. Neskutečně talentovaná, pečlivá a ochotná. Moje svatební šaty jsou nádherné. Na začátku jsme si řekly představu, která se postupně měnila tak, aby mi šaty padly co nejlépe. Nebyl nikdy problém něco opravit, Lucka se zaměřuje i na ty nejmenší detaily. Z Lucčina přístupu je vidět, že šití je pro ní hlavně vášní, což se odráží i na přístupu ke klientům. V jejím salónu panuje přátelská atmosféra. Moc děkuji za snové šaty, ale take za krásný zážitek z celého procesu tvorby.
Jana Gryc
Jana Gryc
2022-04-16
Na Lucce bych ocenila její pečlivost a profesionální přístup k zákazníkovi. Nechala jsem si u ní ušít svatební šaty a rozhodně nelituji. Už v návrhu přesně odhadla můj vkus a s šaty i doplňky jsem potom byla nadmíru spokojená. Protože je zároveň i velmi příjemná a přatelská, vřele ji doporučuji všem, kdo ušití šatů zvažují 🙂
Nikola Zamcová
Nikola Zamcová
2021-11-02
Přístup Lucky mě zaujal hned na prvním setkání. Jde vidět, že svoji práci dělá srdcem, a rozhodně se zde nesetkáte s otráveným obličejem a neochotou. Na začátku jsme si řekly představu, kterou jsme společně postupně upravovaly tak, aby mé šaty byly skutečně dokonalé. Opravdu moc si cením toho, že Lucka šaty upravuje tak dlouho, dokud vám nesedí perfektně. Navíc nestresuje a řeší vše v klidu a s chladnou hlavou. Šila nám také sukně + tílka pro družičky a ty byly taktéž dokonalé. Na závěr mi s kolegyňkou vyrobily i svatební svetřík a ten jsem si skutečně zamilovala. Takže rozhodně doporučuji.
MrYourLOSER
MrYourLOSER
2021-10-07
Spolupráci s Ateliérem Glorious Threads vřele doporučuji! Šaty byly navrhnuty a šity přímo dle mého přání a byly zhmotněny v dokonalost! Mockrát děkuji Lucii za její vstřícný a profesionální přístup, spoustu schůzek a rad, které mi přišly i v můj svatební den vhod. 🙂
Kamil Drbal (Camelini)
Kamil Drbal (Camelini)
2021-10-07
Spolupráce s Luckou byla super, šaty jsou kvalitní, rychle ušité a za dobrou cenu, žena si je moc pochvalovala! Jen tak dál 🙂

Vybrala jste ty pravé?
Přijďte si je vyzkoušet

Rezervujte si termín zkoušky nebo se zeptejte. Rádi vám zodpovíme jakékoli dotazy.

Lucie Fojtů, Dis.
IČO: 07897171
Pekařská 431/58, 602 00 Brno
+420 776 664 721
info@gloriousthreads.cz