Zakázková výroba

Dokonalé svatební šaty pro váš výjimečný den

Toužíte po šatech, které budou navrženy jen pro vás? Hledáte jedinečnost a individuální přístup?

Výroba  svatebních šatů na míru vám otevírá možnost vytvořit šaty, které vám dokonale sednou tvarem, materiálem, střihem i barvami.

Svatební šaty na míru

Zakázková výroba

Každé jedny šaty jsou jedinečné, stejně jako vy

Na svatební den budete vzpomínat celý svůj život, stejně jako na svatební šaty, které jste si v tento výjimečný den oblékla.

Glorious Threads jsou svatební šaty na míru, ušité podle návrhu a typu vaší postavy. Perfektní střih šatů ušitý přímo na vaši míru, kvalitní materiály i osobitý styl každých šatů vám dodají pocit pohodlí a jedinečnosti.

Vlastní návrhy

Česká výroba

Kvalitní materiály

Jedinečný design

Ruční výroba

LOOKBOOK NEVĚST

Celý průběh je na míru vašim potřebám

Jak probíhá výroba na zakázku?

Svatební šaty na míru splňují vaše individuální přání, od barevných odstínů po výběr materiálu, a jsou ručně šité pro jedinečný vzhled. Kromě šití šatů od nuly můžete vybírat i z naší kolekce, kde je možné upravit design podle vašich představ. Tento proces se odehrává v našem ateliéru, kde probíhá osobní konzultace, výběr a modelování šatů.

Svatební šaty na míru

1. Příprava , návrh a Míry

Na našem prvním setkání se seznámíme a prodiskutujeme vaše představy o svatebních šatech, ať už máte vlastní nápady nebo se rozhodnete nechat návrh zcela na mě.Jakékoliv obrázky nebo materiály, které si přinesete, nám pomohou určit váš preferovaný styl. Společně prozkoumáme různé materiály, krajky a střihy šatů, které jsou k dispozici v ateliéru.

Vezmu vám Vaše tělesné míry.

Veškeré poznatky a podklady zapracuji do návrhu. Návrh bude vodítkem při tvorbě svatebních šatů.

2. začátek šití

Naše druhá schůzka proběhne obvykle online, kde probereme návrhy. 

Po odsouhlasení návrhu a výběru materiálu  začneme šít základní střih vašich svatebních šatů.

Tento střih modelujeme přímo na vaši postavu. Postupně tak vzniká jedinečný střih, který lichotivě kopíruje křivky vašeho těla. Začínají vznikat vaše vysněné svatební šaty.

Svatební šaty na míru

3. Tvorba šatů

Během našich dalších setkání sledujete, jak se šaty na míru postupně mění a přizpůsobují vaší postavě.  Celý proces je formou vzájemné konzultace, která umožňuje případné změny, aby byly šaty perfektní.

Fyzické zkoušky vám umožňují vidět, jak vám šaty sluší, a ukazují, že šaty na míru sedí dokonale.  Při těchto schůzkách se vaše vysněné svatební šaty kousek po kousku stávají realitou.

4. Závěrečné zkouška a předání šatů

Závěrečná zkouška svatebních šatů se ideálně koná dva měsíce před svatbou, ale poslední úpravy mohou být provedeny až dva týdny před svatbou, pokud se vaše postava změní.

Díky větším švovým záložkám můžeme šaty snadno upravit. Po dokončení šatů je odnesete domů v obalu, spolu s dalšími doplňky jako podvazek na míru, pokud jste si je nechali zhotovit.

Svatební šaty na míru

Dopřejte si jedinečnost

Šaty šijeme přímo na vaši míru

Pokud hledáte jedinečné svatební šaty, padnoucí střih a individuální přístupje tato služba pro Vás.

Co o našich šatech říkáte nás moc těší

Anežka Paseková
Anežka Paseková
2023-06-13
Moc děkuji za krásné svatební šaty 🤍 Celý proces šití šatů byl příjemný. V průběhu tvorby jsem měla několik připomínek a přání, které paní švadlenka respektovala a věnovala jim pozornost. Šaty byly z kvalitních materiálů, byly neskutečně pohodlné a cítila jsem se v nich skvěle.
Jolana Ryvolová
Jolana Ryvolová
2023-04-08
Moje představa byly duhové šaty, které se budou hodit pro svatbu u moře. Lucky originalita mě tolik nadchla, že výběr, kdo mi tyto šaty ušije, byl jasný. Byla jsem velmi spokojená s celým procesem tvorby. Šaty jsou nádherné. Doporučuji všem vybrat si právě Glorious Threads 🙂
YORGE Weddings
YORGE Weddings
2022-06-26
Díky za skvělou spolupráci! 🙂
Anna Hrnčiříková
Anna Hrnčiříková
2022-05-24
Nejvíce bych chtěla vyzvednout perfektní přístup Lucky- vše naprosto profesionální, úžasná domluva a ochota ve všem. Šaty byly ve výsledku ještě krásnější, než jsem si na začátku představovala a hlavně pohodlné. K tomu komplet svatební doplňky- co víc si přát. PS: a to jsem byla velice náročná nevěsta 😉 určitě můžu všem jenom doporučit 🙂
Hana Hussianová
Hana Hussianová
2022-05-24
Lucku můžu doporučit všemi deseti. Neskutečně talentovaná, pečlivá a ochotná. Moje svatební šaty jsou nádherné. Na začátku jsme si řekly představu, která se postupně měnila tak, aby mi šaty padly co nejlépe. Nebyl nikdy problém něco opravit, Lucka se zaměřuje i na ty nejmenší detaily. Z Lucčina přístupu je vidět, že šití je pro ní hlavně vášní, což se odráží i na přístupu ke klientům. V jejím salónu panuje přátelská atmosféra. Moc děkuji za snové šaty, ale take za krásný zážitek z celého procesu tvorby.
Jana Gryc
Jana Gryc
2022-04-16
Na Lucce bych ocenila její pečlivost a profesionální přístup k zákazníkovi. Nechala jsem si u ní ušít svatební šaty a rozhodně nelituji. Už v návrhu přesně odhadla můj vkus a s šaty i doplňky jsem potom byla nadmíru spokojená. Protože je zároveň i velmi příjemná a přatelská, vřele ji doporučuji všem, kdo ušití šatů zvažují 🙂
Nikola Zamcová
Nikola Zamcová
2021-11-02
Přístup Lucky mě zaujal hned na prvním setkání. Jde vidět, že svoji práci dělá srdcem, a rozhodně se zde nesetkáte s otráveným obličejem a neochotou. Na začátku jsme si řekly představu, kterou jsme společně postupně upravovaly tak, aby mé šaty byly skutečně dokonalé. Opravdu moc si cením toho, že Lucka šaty upravuje tak dlouho, dokud vám nesedí perfektně. Navíc nestresuje a řeší vše v klidu a s chladnou hlavou. Šila nám také sukně + tílka pro družičky a ty byly taktéž dokonalé. Na závěr mi s kolegyňkou vyrobily i svatební svetřík a ten jsem si skutečně zamilovala. Takže rozhodně doporučuji.
MrYourLOSER
MrYourLOSER
2021-10-07
Spolupráci s Ateliérem Glorious Threads vřele doporučuji! Šaty byly navrhnuty a šity přímo dle mého přání a byly zhmotněny v dokonalost! Mockrát děkuji Lucii za její vstřícný a profesionální přístup, spoustu schůzek a rad, které mi přišly i v můj svatební den vhod. 🙂
Kamil Drbal (Camelini)
Kamil Drbal (Camelini)
2021-10-07
Spolupráce s Luckou byla super, šaty jsou kvalitní, rychle ušité a za dobrou cenu, žena si je moc pochvalovala! Jen tak dál 🙂

Chcete šaty na míru?

Rezervujte si termín zkoušky nebo se zeptejte. Rádi vám zodpovíme jakékoli dotazy.

Lucie Fojtů, Dis.
IČO: 07897171
Pekařská 431/58, 602 00 Brno
+420 776 664 721
info@gloriousthreads.cz