TŘEMDAVA

Svatební šaty s odnímatelnou sukní

Navrženy a ušity v Brně

Variabilní svatební šaty, které si zamilujete. Šaty se skládají ze dvou částí, které společně tvoří svatební šaty. Pokud však odepnete průsvitnou, chiffonovou sukni objevíte večerní, společenské šaty. Odstín podkladových šatů si zvolíte sama.
Inspirace

Romantické, hedvábné svatební šaty si svou lehkostí a rafinovaností zkrátka zamilujete. Jarní teplejší dny, ostré slunce a pastelové tóny byly inspirací k vytvoření malé kolekce svatebních šatů. Tuto kolekci tvoří svatební šaty Silenka, Kokarda a Třemdava. Zajímavá jména nesou po lučních květinách.

Popis šatů

Svatební šaty Třemdava se skládají ze dvou částí, které můžete nosit dohromady jako svatební šaty a nebo odepnout sukni a šaty pod nimi nosit jako společenské či popůlnoční šaty. Toto kombiné vzniklo na základě nevěst, které si přejí svatební šaty využít i po svatebním dni. Tímto kombiné zároveň vyřešíte i popůlnoční šaty.

Šaty jsou ušité z jemného hedvábí v pastelovém tónu a chiffonové sukně. Odnímatelná chiffonová sukně s vlečkou dodává šatům svatební look. Ideální varianta pro nevěsty, které nechtějí mít vlečku po celý den a nebo se necítí v čistě bílých šatech pohodlně. Délku vlečky u šatů i odepínací sukně rádi přizpůsobíme vašim požadavkům. Barevný odstín šatů si můžete zvolit sama.

Velikost

Šaty jsou k vyzkoušení v konfekční velikosti 34 – 36.

Šaty lze ušít i na zakázku podle vašich individuálních potřeb a specifických požadavků. Podkladové šaty lze ušít v jakémkoliv odstínu.

Materiál

1100% Pes 

Na přání je možné šaty ušít z pravého hedvábí či viskózy.

Udržitelnost

Šaty jsou vymyšleny tak, že je ihned po svatbě můžete využívat jako společenské. Svatební bílou část můžete uchovat pro další generaci a nebo ji věnovat či prodat jiné budoucí nevěstě.

Cena půjčení - 18.000 Kč

Cena zakázková tvorba - individuální, na vyžádání

Líbí se vám tyto šaty?

Vyzkoušejte si je
na sobě

Šaty, které jste vybrala můžete vyzkoušet v našem ateliéru . 

Vybraný model si můžete zapůjčit a nebo ušít přímo na vaši míru.

Vlastní návrhy

Česká výroba

Kvalitní materiály

Jedinečný design

Ruční výroba

Lucie Fojtů

Glorious Threads

Jmenuji se Lucie a pod svou značkou Glorious Threads navrhuji a následně šijeme svatební šaty na míru. Ráda do svatebních šatů přidávám různé odstíny barev, krajky a ruční zdobení.

Vítám náročné nevěsty, které mají specifické požadavky, ale i nevěsty, které si přejí tradičnější svatební šaty.

Žádné šaty z ateliéru Glorious Threads navrženy nevěstě na míru nejsou stejné.

Co o našich šatech říkáte nás moc těší

Anežka Paseková
Anežka Paseková
2023-06-13
Moc děkuji za krásné svatební šaty 🤍 Celý proces šití šatů byl příjemný. V průběhu tvorby jsem měla několik připomínek a přání, které paní švadlenka respektovala a věnovala jim pozornost. Šaty byly z kvalitních materiálů, byly neskutečně pohodlné a cítila jsem se v nich skvěle.
Jolana Ryvolová
Jolana Ryvolová
2023-04-08
Moje představa byly duhové šaty, které se budou hodit pro svatbu u moře. Lucky originalita mě tolik nadchla, že výběr, kdo mi tyto šaty ušije, byl jasný. Byla jsem velmi spokojená s celým procesem tvorby. Šaty jsou nádherné. Doporučuji všem vybrat si právě Glorious Threads 🙂
YORGE Weddings
YORGE Weddings
2022-06-26
Díky za skvělou spolupráci! 🙂
Anna Hrnčiříková
Anna Hrnčiříková
2022-05-24
Nejvíce bych chtěla vyzvednout perfektní přístup Lucky- vše naprosto profesionální, úžasná domluva a ochota ve všem. Šaty byly ve výsledku ještě krásnější, než jsem si na začátku představovala a hlavně pohodlné. K tomu komplet svatební doplňky- co víc si přát. PS: a to jsem byla velice náročná nevěsta 😉 určitě můžu všem jenom doporučit 🙂
Hana Hussianová
Hana Hussianová
2022-05-24
Lucku můžu doporučit všemi deseti. Neskutečně talentovaná, pečlivá a ochotná. Moje svatební šaty jsou nádherné. Na začátku jsme si řekly představu, která se postupně měnila tak, aby mi šaty padly co nejlépe. Nebyl nikdy problém něco opravit, Lucka se zaměřuje i na ty nejmenší detaily. Z Lucčina přístupu je vidět, že šití je pro ní hlavně vášní, což se odráží i na přístupu ke klientům. V jejím salónu panuje přátelská atmosféra. Moc děkuji za snové šaty, ale take za krásný zážitek z celého procesu tvorby.
Jana Gryc
Jana Gryc
2022-04-16
Na Lucce bych ocenila její pečlivost a profesionální přístup k zákazníkovi. Nechala jsem si u ní ušít svatební šaty a rozhodně nelituji. Už v návrhu přesně odhadla můj vkus a s šaty i doplňky jsem potom byla nadmíru spokojená. Protože je zároveň i velmi příjemná a přatelská, vřele ji doporučuji všem, kdo ušití šatů zvažují 🙂
Nikola Zamcová
Nikola Zamcová
2021-11-02
Přístup Lucky mě zaujal hned na prvním setkání. Jde vidět, že svoji práci dělá srdcem, a rozhodně se zde nesetkáte s otráveným obličejem a neochotou. Na začátku jsme si řekly představu, kterou jsme společně postupně upravovaly tak, aby mé šaty byly skutečně dokonalé. Opravdu moc si cením toho, že Lucka šaty upravuje tak dlouho, dokud vám nesedí perfektně. Navíc nestresuje a řeší vše v klidu a s chladnou hlavou. Šila nám také sukně + tílka pro družičky a ty byly taktéž dokonalé. Na závěr mi s kolegyňkou vyrobily i svatební svetřík a ten jsem si skutečně zamilovala. Takže rozhodně doporučuji.
MrYourLOSER
MrYourLOSER
2021-10-07
Spolupráci s Ateliérem Glorious Threads vřele doporučuji! Šaty byly navrhnuty a šity přímo dle mého přání a byly zhmotněny v dokonalost! Mockrát děkuji Lucii za její vstřícný a profesionální přístup, spoustu schůzek a rad, které mi přišly i v můj svatební den vhod. 🙂
Kamil Drbal (Camelini)
Kamil Drbal (Camelini)
2021-10-07
Spolupráce s Luckou byla super, šaty jsou kvalitní, rychle ušité a za dobrou cenu, žena si je moc pochvalovala! Jen tak dál 🙂

NAPIŠTE si O šaty
ještě dnes

Rezervujte si termín zkoušky nebo se zeptejte. Rádi vám zodpovíme jakékoli dotazy.

Glorious threads atelier

Lucie Fojtů, Dis.
IČO: 07897171
Pekařská 431/58, 602 00 Brno
+420 776 664 721
info@gloriousthreads.cz