DRUŽIČKY

Šaty pro družičky

Družičky dnes neodmyslitelně patří k moderním svatbám. Najít kvalitní padnoucí šaty či sukni, které budou ladit k Vašim svatebním šatům a celé svatbě není vůbec snadné. Ve spolupráci s mou dlouholetou kolegyní jsme pro vás vymyslely eshop OZDOB SVATBU, kde si můžete zakoupit  šaty pro družičky v konfekčních velikostech. 

 Šijeme šaty z kvalitních materiálů v Brně. Naše šaty jsou odrazem udržitelnosti a opakovaného použití. Nové designy střihů jsme vyvinuly tak, aby se šaty přizpůsobily ke změnám Vaší postavy. Šaty tak nejsou jednorázovou záležitostí. Můžete je využít na nejrůznější společenské události. Ráda Vám  s výběrem šatů poradím. Šaty si můžete osobně vyzkoušet u nás v ateliéru. Pokud Vám konfekční střih nebude vyhovovat, můžeme šaty upravit přímo  na vaši postavu.   

Proč zakoupit šaty pro družičky od nás?

Díky provázanosti mezi ateliérem Glorious Threads a eshopem Ozdob svatbu, jsme schopni zajistit vše co jako nevěsta pro svůj svatební look potřebuje. Bez námahy, s individuálním přístupem. Šaty si můžete u nás v ateliéru vyzkoušet. Zvolit odstín, který se nese v duchu vaší svatby. Znáte původ šatů. Naše šaty šijeme v naší brněnské dílně. Jsou kvalitní a znovu využitelné do budoucna. Tento  nezbytný kousek vašeho šatníku využijete i na jakoukoliv společenskou událost. Designy našich šatů jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily změnám Vaší postavy. 

Napište nám