Šaty pro družičky

Družičky dnes neodmyslitelně patří k moderním svatbám. Najít kvalitní padnoucí šaty či sukni, které budou ladit k Vašim svatebním šatům a celé svatbě není vůbec snadné.

OZDOB SVATBU

Ve spolupráci s mou dlouholetou kolegyní jsme pro vás vymyslely eshop OZDOB SVATBU, kde si můžete zakoupit šaty pro družičky v konfekčních velikostech.

Šijeme šaty z kvalitních materiálů v Brně. Naše šaty jsou odrazem udržitelnosti a opakovaného použití. Nové designy střihů jsme vyvinuly tak, aby se šaty přizpůsobily ke změnám Vaší postavy. Šaty tak nejsou jednorázovou záležitostí.

Můžete je využít na nejrůznější společenské události. Ráda Vám s výběrem šatů poradím. Šaty si můžete osobně vyzkoušet u nás v ateliéru. Pokud Vám konfekční střih nebude vyhovovat, můžeme šaty upravit přímo na vaši postavu.

Proč zakoupit šaty pro družičky od nás?

Díky provázanosti mezi ateliérem Glorious Threads a eshopem Ozdob svatbu, jsme schopni zajistit vše co jako nevěsta pro svůj svatební look potřebuje. 

Bez námahy, s individuálním přístupem. Šaty si můžete u nás v ateliéru vyzkoušet. Zvolit odstín, který se nese v duchu vaší svatby. Znáte původ šatů. Naše šaty šijeme v naší brněnské dílně. Jsou kvalitní a znovu využitelné do budoucna. 

Tento  nezbytný kousek vašeho šatníku využijete i na jakoukoliv společenskou událost. Designy našich šatů jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily změnám Vaší postavy. 

Šaty pro družičky

Dopřejte si jedinečnost

Padnoucí šaty pro vaše družičky

Líbí se Vám naše šaty? Přijďte si je vyzkoušet a nebo si je objednejte přes náš e-shop rovnou domů! 

Na přání ušijeme šaty v jakékoliv barvě.  Nabízíme totiž přes 140 barev.

Co o našich šatech říkáte nás moc těší

Anežka Paseková
Anežka Paseková
2023-06-13
Moc děkuji za krásné svatební šaty 🤍 Celý proces šití šatů byl příjemný. V průběhu tvorby jsem měla několik připomínek a přání, které paní švadlenka respektovala a věnovala jim pozornost. Šaty byly z kvalitních materiálů, byly neskutečně pohodlné a cítila jsem se v nich skvěle.
Jolana Ryvolová
Jolana Ryvolová
2023-04-08
Moje představa byly duhové šaty, které se budou hodit pro svatbu u moře. Lucky originalita mě tolik nadchla, že výběr, kdo mi tyto šaty ušije, byl jasný. Byla jsem velmi spokojená s celým procesem tvorby. Šaty jsou nádherné. Doporučuji všem vybrat si právě Glorious Threads 🙂
YORGE Weddings
YORGE Weddings
2022-06-26
Díky za skvělou spolupráci! 🙂
Anna Hrnčiříková
Anna Hrnčiříková
2022-05-24
Nejvíce bych chtěla vyzvednout perfektní přístup Lucky- vše naprosto profesionální, úžasná domluva a ochota ve všem. Šaty byly ve výsledku ještě krásnější, než jsem si na začátku představovala a hlavně pohodlné. K tomu komplet svatební doplňky- co víc si přát. PS: a to jsem byla velice náročná nevěsta 😉 určitě můžu všem jenom doporučit 🙂
Hana Hussianová
Hana Hussianová
2022-05-24
Lucku můžu doporučit všemi deseti. Neskutečně talentovaná, pečlivá a ochotná. Moje svatební šaty jsou nádherné. Na začátku jsme si řekly představu, která se postupně měnila tak, aby mi šaty padly co nejlépe. Nebyl nikdy problém něco opravit, Lucka se zaměřuje i na ty nejmenší detaily. Z Lucčina přístupu je vidět, že šití je pro ní hlavně vášní, což se odráží i na přístupu ke klientům. V jejím salónu panuje přátelská atmosféra. Moc děkuji za snové šaty, ale take za krásný zážitek z celého procesu tvorby.
Jana Gryc
Jana Gryc
2022-04-16
Na Lucce bych ocenila její pečlivost a profesionální přístup k zákazníkovi. Nechala jsem si u ní ušít svatební šaty a rozhodně nelituji. Už v návrhu přesně odhadla můj vkus a s šaty i doplňky jsem potom byla nadmíru spokojená. Protože je zároveň i velmi příjemná a přatelská, vřele ji doporučuji všem, kdo ušití šatů zvažují 🙂
Nikola Zamcová
Nikola Zamcová
2021-11-02
Přístup Lucky mě zaujal hned na prvním setkání. Jde vidět, že svoji práci dělá srdcem, a rozhodně se zde nesetkáte s otráveným obličejem a neochotou. Na začátku jsme si řekly představu, kterou jsme společně postupně upravovaly tak, aby mé šaty byly skutečně dokonalé. Opravdu moc si cením toho, že Lucka šaty upravuje tak dlouho, dokud vám nesedí perfektně. Navíc nestresuje a řeší vše v klidu a s chladnou hlavou. Šila nám také sukně + tílka pro družičky a ty byly taktéž dokonalé. Na závěr mi s kolegyňkou vyrobily i svatební svetřík a ten jsem si skutečně zamilovala. Takže rozhodně doporučuji.
MrYourLOSER
MrYourLOSER
2021-10-07
Spolupráci s Ateliérem Glorious Threads vřele doporučuji! Šaty byly navrhnuty a šity přímo dle mého přání a byly zhmotněny v dokonalost! Mockrát děkuji Lucii za její vstřícný a profesionální přístup, spoustu schůzek a rad, které mi přišly i v můj svatební den vhod. 🙂
Kamil Drbal (Camelini)
Kamil Drbal (Camelini)
2021-10-07
Spolupráce s Luckou byla super, šaty jsou kvalitní, rychle ušité a za dobrou cenu, žena si je moc pochvalovala! Jen tak dál 🙂

Vybrala jste ty pravé?
Přijďte si je vyzkoušet

Rezervujte si termín zkoušky nebo se zeptejte. Rádi vám zodpovíme jakékoli dotazy.

Glorious threads atelier

Lucie Fojtů, Dis.
IČO: 07897171
Pekařská 431/59, 602 00 Brno
+420 776 664 721
info@gloriousthreads.cz