Svatební šaty na míru

Zažijte pocit krásy, pohodlí a jedinečnosti

Svatební šaty na míru vznikají od návrhu až po výsledné šaty na základě osobních konzultací. Ve svatebních šatech na míru se budete se budete cítit a vypadat úžasně.

Svatební šaty na míru

Zakázková výroba

Dokonalé šaty pro váš výjimečný den

Na svatební den budete vzpomínat celý svůj život, stejně jako na šaty, které jste si v tento výjimečný den oblékla.

Svatební šaty by měly splňovat všechny Vaše požadavky. Každá nevěsta má svou osobní představu o svatebních šatech. Pokud hledáte individuální přístup, jedinečný design, padnoucí šaty, tak  jsou svatební šaty na míru právě pro vás. 

Glorious Threads jsou šaty vašich snů, ušity podle návrhu a na míru vaší postavy. Perfektní střih šatů přímo na vaši míru, jemné a kvalitní materiály i osobitý styl každých šatů vám dodají pocit pohodlí a jedinečnosti.

Svatební šaty na míru jsou skutečný zážitek!

Stáváte se součástí tvůrčího procesu.Společně šaty navrhneme, vybereme materiál a vymodelujeme střih na Vaši postavu. 

Ke svatebním šatům na míru často zhotovujeme nejrůznější doplňky, jako jsou například podvazky na míru sladěné ke svatebním šatům, závoje. Nově si v ateliéru můžou Vaše družičky vyzkoušet a případně zakoupit nové modely šatů pro družičky.

Nechcete aby vám svatební šaty po svatbě ležely ve skříni? Nechte si je upravit na společenské šaty a nebo sukni. Úprava je vhodná i pro šaty v odstínech bílé. Například použitím průsvitného, barevného šifonu a nebo barevné krajky.

Svatební šaty na míru

Vlastní návrhy

Česká výroba

Kvalitnější materiály

Jedinečný design

Ruční výroba

Exkluzivní kolekce

Pro ženy toužící po exkluzivitě přichází naše nová kolekce, nabízející designy šatů, jež překonávají běžné konvence. Každá kolekce je obohacena o unikátní téma a inspiraci, s možností zakoupit či zapůjčit tyto jedinečné kousky. A co víc, některé modely jsou absolutní unikáty, vyrobené v jediném exempláři z exkluzivních materiálů.

Vybrané  svatební šaty z kolekce si můžete nechat  ušít na míru. Modely svatebních šatů z jednotlivých kolekcí  si můžete vyzkoušet u nás v ateliéru.  
Nelíbí se vám na zvoleném modelu například příliš dlouhá vlečka nebo rukávy? Nemusíte se tím trápit. I design vybraného modelu lze upravit podle vašich představKolekce Vám může být také jen inspirací při tvorbě návrhu přímo na vás.

Zajímá vás postup šití svatebních šatů na míru? Rozklikněte tento odkaz – Jak se šijí svatební šaty na míru

Připravené  svatební šaty, které vám upravíme na míru přesně podle vašich požadavků. 

Název šatů

Název šatů

Název šatů

Název šatů

Název šatů

Název šatů

Název šatů

Název šatů

Kolekce

Připravujeme další kolekce, ze kterých můžete vybírat ty ideální šaty přímo pro vás.

Lucie Fojtů

Glorious Threads

Jmenuji se Lucie a pod svou značkou Glorious Threads navrhuji a následně šijeme svatební šaty na míru, které jsou nevšední. Na přání nevěst do svatebních šatů často přidáváme různé odstíny barev, krajky a ruční zdobení. Hrajeme si designem a střihem.

Vítáme náročné nevěsty, které mají specifické požadavky, ale i nevěsty, které si přejí tradičnější svatební šaty.

Žádné šaty z ateliéru Glorious Threads navrženy nevěstě na míru nejsou stejné.

Co o našich šatech říkáte nás moc těší

Anežka Paseková
Anežka Paseková
2023-06-13
Moc děkuji za krásné svatební šaty 🤍 Celý proces šití šatů byl příjemný. V průběhu tvorby jsem měla několik připomínek a přání, které paní švadlenka respektovala a věnovala jim pozornost. Šaty byly z kvalitních materiálů, byly neskutečně pohodlné a cítila jsem se v nich skvěle.
Jolana Ryvolová
Jolana Ryvolová
2023-04-08
Moje představa byly duhové šaty, které se budou hodit pro svatbu u moře. Lucky originalita mě tolik nadchla, že výběr, kdo mi tyto šaty ušije, byl jasný. Byla jsem velmi spokojená s celým procesem tvorby. Šaty jsou nádherné. Doporučuji všem vybrat si právě Glorious Threads 🙂
YORGE Weddings
YORGE Weddings
2022-06-26
Díky za skvělou spolupráci! 🙂
Anna Hrnčiříková
Anna Hrnčiříková
2022-05-24
Nejvíce bych chtěla vyzvednout perfektní přístup Lucky- vše naprosto profesionální, úžasná domluva a ochota ve všem. Šaty byly ve výsledku ještě krásnější, než jsem si na začátku představovala a hlavně pohodlné. K tomu komplet svatební doplňky- co víc si přát. PS: a to jsem byla velice náročná nevěsta 😉 určitě můžu všem jenom doporučit 🙂
Hana Hussianová
Hana Hussianová
2022-05-24
Lucku můžu doporučit všemi deseti. Neskutečně talentovaná, pečlivá a ochotná. Moje svatební šaty jsou nádherné. Na začátku jsme si řekly představu, která se postupně měnila tak, aby mi šaty padly co nejlépe. Nebyl nikdy problém něco opravit, Lucka se zaměřuje i na ty nejmenší detaily. Z Lucčina přístupu je vidět, že šití je pro ní hlavně vášní, což se odráží i na přístupu ke klientům. V jejím salónu panuje přátelská atmosféra. Moc děkuji za snové šaty, ale take za krásný zážitek z celého procesu tvorby.
Jana Gryc
Jana Gryc
2022-04-16
Na Lucce bych ocenila její pečlivost a profesionální přístup k zákazníkovi. Nechala jsem si u ní ušít svatební šaty a rozhodně nelituji. Už v návrhu přesně odhadla můj vkus a s šaty i doplňky jsem potom byla nadmíru spokojená. Protože je zároveň i velmi příjemná a přatelská, vřele ji doporučuji všem, kdo ušití šatů zvažují 🙂
Nikola Zamcová
Nikola Zamcová
2021-11-02
Přístup Lucky mě zaujal hned na prvním setkání. Jde vidět, že svoji práci dělá srdcem, a rozhodně se zde nesetkáte s otráveným obličejem a neochotou. Na začátku jsme si řekly představu, kterou jsme společně postupně upravovaly tak, aby mé šaty byly skutečně dokonalé. Opravdu moc si cením toho, že Lucka šaty upravuje tak dlouho, dokud vám nesedí perfektně. Navíc nestresuje a řeší vše v klidu a s chladnou hlavou. Šila nám také sukně + tílka pro družičky a ty byly taktéž dokonalé. Na závěr mi s kolegyňkou vyrobily i svatební svetřík a ten jsem si skutečně zamilovala. Takže rozhodně doporučuji.
MrYourLOSER
MrYourLOSER
2021-10-07
Spolupráci s Ateliérem Glorious Threads vřele doporučuji! Šaty byly navrhnuty a šity přímo dle mého přání a byly zhmotněny v dokonalost! Mockrát děkuji Lucii za její vstřícný a profesionální přístup, spoustu schůzek a rad, které mi přišly i v můj svatební den vhod. 🙂
Kamil Drbal (Camelini)
Kamil Drbal (Camelini)
2021-10-07
Spolupráce s Luckou byla super, šaty jsou kvalitní, rychle ušité a za dobrou cenu, žena si je moc pochvalovala! Jen tak dál 🙂

Dopřejte si ty nejlepší

Šaty, které si zamilujete

Každá nevěsta je jedinečná a přesně tak k vám budeme přistupovat. Aby jste na váš den mohla vzpomínat s láskou.

domluvte si s námi setkání

Chcete se na něco zeptat a nebo si domluvit schůzku? Napište nám.

Glorious threads atelier

Lucie Fojtů, Dis.
IČO: 07897171
Pekařská 431/58, 602 00 Brno
+420 776 664 721
info@gloriousthreads.cz